Iz reke Jadar izvučeno telo stradalog vozača

Izvor: B92, 19.Jan.2016, 08:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iz reke Jadar izvučeno telo stradalog vozača

Kamion sa telom vozača koji je u ponedeljak ujutru sleteo u reku Jadar na magistralnom putu Milići - Konjević Polje, izvučen je posle više od osam časova.

Kamion je u ponedeljak ujutru oko 4.30 probio bankinu i sleteo u reku u mestu Pobuđe, a izvučen je po podne oko 13.30 .

Vozača su u rano ujutru pokušali da spasu iz nabujale reke pripadnici vatrogasnih jedinica iz Bratunca i Milića, ali nisu uspeli. Vozilo je palo sa oko deset metara i nije mu se moglo prići.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U pomoć je pozvana firma iz Srebrenika koja raspolaže snažnim dizalicama za podizanje velikih tereta.

Posle akcije radnika iz Srebrenika, policije i vatrogasaca, kamion je izvučen na put. Telo vozača bilo je u smrskanoj karoseriji.

Prema nezvaničnim saznanjima, reč je o Ozrenu Mirkoviću (43) iz Milića, zaposlenom u banjalučkoj firmi "Lein", koja za rudnik boksita u Srebrenici prevozi rudu do zvorničke "Alumine". Uviđaj su obavili pripadnici saobraćajne policije iz Bratunca.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.