Izvor: Blic, 21.Jan.2014, 17:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Iz gumenih čizmi u čipku i štras
Pravo sa imanja u Lisoviću, u noćni klub na humanitarno veče. Bivši farmeri su se pojavili u klubu Stefan Braun, u više nego zanimljivim kreacijama.
Najupečatljivija je bila kreacija Marijane Leontijević, koja je na sebi imala čipku, til, šljokice, bele čarape... Ništa nije nedostajalo. Sve stilove je objedinila u jedan te bi modni kritičari, sigurno imali šta da dodaju. Ili oduzmu.
Ništa manje upadljiva nije bila ni Katarina Grujić, koja je, osim helanki >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << od imitacije kože, na sebi imala i čipkastu majicu ispod koje se nazirao crni donji veš.
Ivan Marinković je takođe eksperimentisao sa stilovima, te je elegantni sako uklopio sa običnim modelom farmerica i košuljom, koja bi se mogla nazvati sportskom.
Sve u svemu, bivši farmeri bi se mogli svrstati u kategoriju "modni promašaji godine".
Najčitanije SADA:
Iz gumenih čizmi u čipku i štras
Izvor: Dzungla.org, 21.Jan.2014
Pravo sa imanja u Lisoviću, u noćni klub na humanitarno veče. Bivši farmeri su se pojavili u klubu Stefan Braun, u više nego zanimljivim kreacijama.. OpširnijeBlic














