Izvor: Blic, 23.Feb.2015, 17:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Iva Štrljić u "lekovitoj predstavi" sa profesorom
Glumica Iva Štrljić će sa svojim profesorom Ivanom Bekjarevim zaigrati u pozorištu Slavija 26. februara u 20 sati.
- "Ujež" je komedija Branislava Nušića, u režiji Ivana Bekjareva koju igramo u pozorištu Slavija. To je jedna vedra predstava koju publika voli da gleda zato što ima tu moć da im popravlja raspoloženje. Iz tog razloga volim da je zovem lekovitom jer posle nje uvek zadovoljni i radosni odete kući - kaže Iva i objašnjava svoju ulogu u ovoj predstavi. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
- Igram gospođu Sušić, poprilicno ambicioznu i kapricioznu suprugu gospodina Sime Sušića koja veći deo dana provodi u udruženju Ujež. Predstavu je režirao moj profesor Ivan Bekjarev koji i igra u njoj gospodina Lazića pa mi je posebno zanimljiva zato što sam na sceni sa profesorom - objašnjava glumica u razgovoru za "Blic".
Pored predstave Iva završava i svoj treći roman, kojem je dala naslov: "Voleti u Beogradu". Planira da za dva meseca bude gotov i da ga predstavi svojim čitaocima.











