Italijan iskijao metak

Izvor: Vesti-online.com, 13.Jan.2011, 05:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Italijan iskijao metak

Italijan Darko Sanđermano (28) kinuo je i kroz nos izbacio metak kojim je slučajno pogođen u glavu prilikom novogodišnjeg vatrometa u Napulju.

Sanđermana je tokom proslave Nove godine, pre njegovom šokiranom devojkom, u glavu pogodio zalutali metak, pa je odmah prevežen u bolnicu.

Neverovatno je bilo i to što je on sve vreme bio pri svesti. Pred lekarima je kinuo i metak mu je izašao kroz nos.

On je rekao da osim snažne glavobolje nije osetio nikakvu drugu bol. Pošto su ga lekari pregledali, otpušten je iz bolnice i vratio se kući u Torino.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.