Izvor: RTS, 26.Okt.2011, 15:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Inspektor ranio tri osobe
Policijski inspektor ranio je tri osobe u pucnjavi u ugostiteljskom objektu "Pirota" u Travniku. Motiv pucnjave nije poznat.
U pucnjavi u ugostiteljskom objektu "Pirota" u Travniku, policijski inspektor Miljenko Bilač ranio je tri osobe, saopštila je policija.
Kako se navodi, Bilač je službenim pištoljem teže ranio Muju Kasumovića, a lakše povrede naneo je Nihadu Puriću i Harizu Zupuroviću.
Istragu o okolnostima pucnjave koja se dogodila sinoć >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << vode Kantonalno tužilaštvo u Travniku i policija.
Motiv pucnjave još nije poznat, a Kantonalno tužilaštvo u Travniku i Ministarstvo unutrašnjih poslova vode istragu o okolnostima pucnjave koja se sinoć dogodila u ugostiteljskom objektu "Pirota" u Travniku, prenose bosanski mediji.
Prema informacijama iz Kantonalnog tužilaštva, postupajući tužilac danas će obaviti saslušanje učesnika u ovoj pucnjavi, te se izjasniti o preduzetim merama. Inspektor Miljenko Bilač zaposlen je u Policijskoj stanici Travnik.






