Izvor: 24sata, 22.Maj.2008, 02:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„In” je biti kuvar ili bankar

Na listama želja beogradskih osmaka prošle godine najtraženije srednje škole bile su ugostiteljske, turističke i medicinske, pokazala je analiza Ministarstva prosvete. Slična situacija očekuje se i ove godine, što nesumnjivo govori da su deca dobro informisana šta se traži na tržištu i gde mogu dobro da zarade.

Nastavak na 24sata...



Povezane vesti

"In" je biti kuvar ili bankar

Izvor: Mondo, 22.Maj.2008

Lane su na listama želja najtraženije škole bile ugostiteljske, turističke i medicinske, a slična situacija očekuje se i ove godine..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.