Izvor: Studnel.com, 14.Feb.2017, 12:33

Impresum

Impresum

Danilo Milenković
Glavni i odgovorni urednik
urednik@studnel.com


Olivera Dodić
Zamenik glavnog i odgovornog urednika


Jovana Krstić
Urednik rubrike Društvo
drustvo@studnel.com


Marta Savić
Urednik rubrike Studenti
studenti@studnel.com


Kristina Pušica
Urednik >> Pročitaj celu vest na sajtu Studnel.com << rubrike Kultura
kultura@studnel.com


Lazar Nikolić
Urednik rubrike Sport
sport@studnel.com


Aleksa Anđelić
Urednik rubrike
Zabava i muzika
muzika@studnel.com


Tamara Stošić
Urednik podrubrike
Moda i stil

Urednik rubrike IT
it@studnel.com


Aleksandar Đokić
Urednik podrubrike Studenti
studenti@studnel.com


Dorotea Janković
Urednik podrubrike Na današnji dan



Nevena Dimitrijević
Urednik rubrike Zdravlje
zdravlje@studnel.com


Milena Ristić
Lektor
lektor@studnel.com


Nikoleta Aranđelović
Lektor
lektor@studnel.com


Natalija Pejčev
Lektor
lektor@studnel.com


Aleksandra Mitrović
Lektor
lektor@studnel.com


Aleksandra Matić
Lektor
lektor@studnel.com


Aleksandra Ilić
PR
marketing@studnel.com


Velibor Petković
koordinator
koordinator@studnel.com

Nastavak na Studnel.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studnel.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studnel.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.