Igra prestola - smrt stiže

Izvor: Mondo, 24.Feb.2013, 19:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Igra prestola" - smrt stiže

Pogledajte najnoviji trejler za treću sezonu hit serije.

"Smrt stiže za sve i svakoga… Mrak koji će progutati svitanje", kaže narator u trejleru u kojem se pojavljuju voljeni stari likovi, ali i nekolicina novih.

Svoje uloge repriziraju Piter Dinkladž, Mejzi Vilijams, Emilija Klark, Lena Hedi, Mišel Ferli, Ričard Meden i drugi, a videćemo i nove likove. Tu su Siran Hajdns kao Mens Rajder, Tomas Brodi-Sengster kao Džodžen Rid i mnogi drugi.

Oni koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << su čitali knjige Džordža R. R. Martina znaju "precizno" po koga smrt dolazi, ali oni koji nisu moraće da se strpe do 31. marta, kada počinje treća sezona "Igre prestola".



(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.