Izvor: Nezavisne Novine, 19.Maj.2015, 20:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Identifikovane sve žrtve nesreće
MARSEJ - Identifikovano je svih 150 žrtava nesreće koja se dogodila 24. marta kada se avion njemačke kompanije "Džermanvings" srušio u francuskim Alpima, saopštio je danas francuski tužilac u Marseju Bris Roben.
"Komisija za identifikaciju žrtava ove nesreće završila je DNK testove na ostacima tijela i 150 smrtovnica sada može biti potpisano, kao i 150 dozvola za sahrane", izjavio je Roben.
Stručnjacima je bilo potrebno šest nedjelja da završke DNK testove na ostacima >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << tijela, prenio je AFP.
Avion, koji je leteo iz Barselone za Dizeldorf sa 150 putnika, pao je u Alpima 24. marta, a istražitelji navode da je kopilot Andreas Lubic namjerno oborio avion nakon što je zaključao pilota izvan kokpita.
Nastavak na Nezavisne Novine...








