IGRA OKRUTNOG KRIMOSA: Radivoje Bukvić u Transporteru

Izvor: Kurir, 02.Avg.2015, 07:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

IGRA OKRUTNOG KRIMOSA: Radivoje Bukvić u Transporteru

Novi nastavak čuvenog filmskog serijala „Transporter“ ovog septembra stiže u srpske bioskope.

Pored velikih imena evropskog filma, kao što su Ed Skrein, Rej Stivenson i Gabrijela Rajt jednu od glavnih uloga, lik okrutnog kriminalca Karasova, koji je glavna smetnja Transporteru za ostvarenje planova, igra naš glumac Radivoje Bukvić.

Ovo nije prvi put da se Bukvić dokazao na evropskoj filmskoj sceni. Nedavno smo imali priliku da ga gledamo u filmovima „96 sati“, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << „Dobar dan da se umre muški“ i „Noćna potera“.

Film „Transporter: Nasleđe“ četvrti je deo u megapopularnoj franšizi i donosi gledaocima akciju na velikom platnu od koje zastaje dah.

Sniman u Parizu, film obiluje brojnim akcionim scenama, koje će publiku ponovo iznenaditi i oduševiti.

(M. C.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.