IBRAHIMOVIĆ: Ne nameravam da napustim PSŽ!

Izvor: Kurir, 23.Jul.2013, 17:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

IBRAHIMOVIĆ: Ne nameravam da napustim PSŽ!

Igram za PSŽ i ne razmišljam o odlasku - rekao je Ibra

BEOGRAD - Fudbaler Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimović rekao je danas da nema razloga da napusti taj klub tokom leta.

"Moja budućnost? Ja imam ugovor sa PSŽ-om. Nemam razloga da odem. Igram za PSŽ i ne razmišljam o odlasku. Razgovaraću sa klubom o detaljima, ali nema šta važno da se kaže", rekao je Ibrahimović za francuski Ekip.

Ibrahimović je kazao i da ne oseća da je njegva pozicija >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ugrožena dolaskom Edisona Kavanija. "Nikad nisam igrao sa Kavanije. Kao i svaki drugi igrač, mora da se prilagodi. On mora da upožna klub, tim, grad. Biće dobro pojačanje za nas", kazao je Ibrahimović.

Švedski fudbaler je priznao da će Monako biti veliki konkurent PSŽ-u u narednoj sezoni.

"Vidim Monako kao velikog konkurenta. Imaju veliki projekat, ali razlika je u tome što mi imamo dve godine prednosti", rekao je Ibrahimović.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

IBRAHIMOVIĆ: Ne nameravam da napustim PSŽ!

Izvor: Dzungla.org, 23.Jul.2013

Igram za PSŽ i ne razmišljam o odlasku – rekao je Ibra OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.