I u regionu pada prvi sneg

Izvor: B92, 23.Sep.2014, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I u regionu pada prvi sneg

Prvi jesenji dan u Crnoj Gori počeo je snegom na Durmitoru, Sinjajevini i Bjelasici. I velebitski vrh Zavižan noćas je zabeleo.

Sneg je pao i u nekim nižim predelima, ali ne predstavlja smetnju za saobraćaj.

Osvežilo je u čitavoj Crnoj Gori, a jutarnja temperatura na Žabljaku pala je na svega koji stepen iznad nule.

Osetno je svežije i u Podgorici, kao i na primorju.

Državni hidrometeorološki zavod Hrvatske objavio je da je prvog dana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << jeseni na Zavižanu izmereno četiri centimetra snega. Sneg je pao i na najvišim vrhovima Kamešnice i Dinare.

Za danas je najavljeno većinom sunčano vreme uz mogućnost kratkotrajnih lokalnih pljuskova u kopnenom delu Hrvatske. Najviša temperatura na kopnu biće između 14 i 19, a na Jadranu od 19 do 24 stepena.

I na Kopaoniku od jutros pada sneg.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Pao sneg na Durmitoru i Bjelasici

Izvor: Blic, 23.Sep.2014

Prvi jesenji dan u Crnoj Gori počeo je snegom na Durmitoru, Sinjajevini i Bjelasici...Sneg je pao i u nekim nižim predelima, ali ne predstavlja smetnju za saobraćaj. Osvežilo je u čitavoj Crnoj Gori, a jutarnja temperatura na Žabljaku pala je na svega koji stepen iznad nule. Osetno je svežije...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.