Izvor: Mondo, 13.Avg.2014, 16:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
I Štimac u Bajernu!
Još jedan srpski košarkaš igraće sledeće sezone za šampiona Nemačke. Svetislav Pešić opet će sarađivati sa Vladimirom Štimcem.
Foto: MN Press
Posle Duška Savanovića i Vasilija Micića, ugovor sa šampionom Nemačke - minhenskim Bajernom, potpisaće i Vladimir Štimac (27, 211 cm)!
Prema informacijama specijalizovanog košarkaškog portala Eurohoops, srpskom centru je za sledeću sezonu ponuđena plata od 200.000 evra!
Povezane vestiSavanović >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u Bajernu: Igram ružno, sporo...Vasa Micić u Bajernu!
Trener Bavaraca Svetislav Pešić opet će sarađivati sa "peticom" reprezentacije Srbije, sa kojim je radio i u Crvenoj zvezdi, u sezoni 2008/09.
Posle odlaska sa Malog Kalemegdana, Štimac je nastupao za Ventspils, Nimburk, Olin, Banvit i Unikahu, sa kojom se rastao pre nekoliko meseci.
Snažni centar će, dakle, ponovo igrati Evroligu i to u najjačoj grupi, uz Barselonu, Panatinaikos, Fenerbahče, Armani i Turov.









