I Nigor u Plesu sa zvezdama

Izvor: Blic, 11.Mar.2014, 15:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Nigor u "Plesu sa zvezdama"

Ekipi koja će učestvovati u šou "Ples sa zvezdama" pridružiće se i Igor Lazić poznatiji kao Nigor.

Reper kaže da se sprema za šou.

- Valcer pomalo dosadan, sporo je to za mene. Mada malo mi je problem što sam se ugojio pa treba 100 kilograma okrenuti. Zato vežbam dosta, treninzi su ozbiljni, koreografi su zahtevni, moramo sve korake da znamo, malo mi se sad sve izmešalo u glavi, ali biće to kako treba do početka emitovanja - kaže Nigor.

- Iako >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << volim da plešem, prihvatio sam učešće u „Plesu“ pre svega zato što je humanitarnog karaktera. Siguran sam da ćemo napraviti dobar šou i da će gledaoci uživati.

Pored njega, u "Plesu sa zvezdama" koji uskoro startuje na TV Prva učestvuje i Lena Bogdanović.

- Igrala sam balet, ali to mi ne pomaže onoliko koliko sam mislila, naprotiv strašno je teško, ali ja u tom naporu uživam. Za sada mi malo više leže standardni plesovi, ali možda se to tokom takmičenja promeni. Najviše bih volela da naučim paso doble. Nemam strah od žirija, ovo je jedan divan humanitarni šou, a moja profesija je inače podložna kritici, tako da nema bojazni - kaže gumica.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

I Nigor u "Plesu sa zvezdama"

Izvor: Dzungla.org, 11.Mar.2014

Ekipi koja će učestvovati u šou „Ples sa zvezdama“ pridružiće se i Igor Lazić poznatiji kao Nigor.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Lena Bogdanović i Nigor takmičari šoua “Ples sa zvezdama”

Izvor: Telegraf.rs, 11.Mar.2014

"Iako volim da plešem, prihvatio sam učešće u "Plesu" pre svega zato što je humanitarnog karaktera. Siguran sam da ćemo napraviti dobar šou i da će gledaoci uživati", rekao je crnogorski hip-hoper

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.