I Kasandra se moli za Srbiju!

Izvor: Blic, 19.Maj.2014, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Kasandra se moli za Srbiju!

Koraima Tores koja je krajem devedesetih bila najveća TV zvezda u Srbiji na svom Tviter profilu je pokazala da je mislima uz Srbiju

Venecuelanska glumica Koraima Tores, koja je svojevremeno kao Kasandra iz istoimene serije, bila najveća ljubimica srpskih gledalaca, na svom Tviter profilu je poručila da se moli za Srbiju pogođenu poplavama, piše Telegraf.

Da podsetimo, sa telenovelom “Kasandra” počela je pomama Srba za sapunicama, a Toresova i njen kolega iz serije Henri Soto su krajem devesetih gostovali u Srbiji i izazvali nezapamćeno interesovanje.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.