I DALJE ŠMRČE KOKAIN!

Izvor: Kurir, 23.Nov.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I DALJE ŠMRČE KOKAIN!

Na najnovijim fotografijama pevačice sklone skandalima, drogiranju i opijanju mogu se videti beli tragovi, za koje neki tvrde da su tragovi kokaina.

Ejmi (24) prestala je da uzima drogu otkako joj je muž u zatvoru. Sada je navodno skroz „čista“. Oni koji poznaju ovaj kontroverzni par tvrde da bez droge ne mogu da izdrže ni jedan jedini dan.

Ejmina majka želi da joj zet ostane što duže u zatvoru jer misli da ima loš uticaj na njenu ćerku i da je sprečava da se vrati normalnom, zdravom životu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.