Izvor: Mondo, 30.Sep.2014, 18:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
I Crnokosa odustala...
Košarkaška liga Srbije počeće 11. oktobra, a učestvovaće 12 klubova, umesto dosadašnjih 14.
Foto: MN Press
Još jedna loša vest iz srpske klupske košarke, opet najtešnje moguće povezana sa finansijama, preciznije besparicom.
Ekipa Crnokose, koja je prošle sezone bila jedno od prijatnijih iznenađenja i učesnik Superlige, ove jeseni i zime se neće takmičiti u Košarkaškoj ligi Srbije!
Klub iz Kosjerića obavestio je Udruženje klubova >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << KLS da nisu ostvareni uslovi za učešće u tom takmičenju, a pošto je ranije odustao i Radnički iz Kragujevca, domaće prvenstvo brojaće samo 12 klubova.
Igraće: Borac Čačak, FMP Železnik, Jagodina, Konstantin Niš, Napredak Kruševac, OKK Beograd, Sloga Kraljevo, Smederevo 1953, Spartak Subotica, Tamiš Pančevo, Vojvodina Srbijagas i Vršac Swisslion.
Prvo kolo zakazano je za subotu 11. oktobar, a raspored takmičenja biće utvrđen u sredu u Kući košarke.
I Crnokosa odustala!
Izvor: Vesti-online.com, 30.Sep.2014
Košarkaška liga Srbije počeće 11. oktobra, a učestvovaće 12 klubova, umesto dosadašnjih 14...Sve lepše od lepšeg (FOTO: Ilustracija).. ..Još jedna loša vest iz srpske klupske košarke, opet najtešnje moguće povezana sa finansijama, preciznije besparicom... ..Ekipa Crnokose, koja je prošle...












