Izvor: Vesti-online.com, 09.Dec.2015, 09:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hteo da spali ćerke jer su konobarice!
Nezadovoljan što mu ćerke Marijana (21) i Andrijana (22) rade kao konobarice u Novom Pazaru i "brukaju ga svojim ponašanjem", Vlastimir S. (58), poljoprivrednik iz zaseoka Dedilovo, u noći između subote i nedelje je ćerke, ali i celu porodičnu kuću u selu Grubetić na planini Rogozni kod Novog Pazara, polio benzinom želeći da ih spali zajedno sa sobom!
Ipak, velika tragedija sprečena je prisebnošću Marijane S. i brzom intervencijom policajaca.
- Vlastimir >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je kobne noći bio pod dejstvom alkohola i najpre je dugo maltretirao ćerke, a potom je uzeo kantu benzina i polio devojke preteći da će ih zapaliti! Nakon toga je benzin prosuo i po kući, a na kraju je polio i sebe. U međuvremenu, mlađa ćerka je uspela da pozove policiju koja je hitnom reakcijom sprečila najgore - rekao je izvor iz novopazarske policije.
Marijana i Andrijana S. već nekoliko godina žive u iznajmljenom stanu u Novom Pazaru u koji su došli zbog školovanja.
- U međuvremenu su počele da rade i kao konobarice, a jedno vreme su imale i manju kafanu pod imenom "Dve sestre". Vlastimiru je to smetalo jer je smatrao da to nije posao za žensku decu.
- Govorio im je da ih je poslao u Novi Pazar da uče školu i studiraju, a ne da ga, kako je pričao, brukaju po gradu Znao je često i da popije, pa je verovatno sve to kulminiralo ovog vikenda. Marijana i Andrijana su u subotu došle u porodičnu kuću, a njihov dolazak pretvorio se u porodičnu dramu koja samo pukim slučajem nije prerasla u tragediju - preneli su za beogradske medije poznanici ovih sestara.
Zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici, Vlastimiru S. je posle saslušanja kod tužioca određen pritvor do 30 dana.
Nastavak na Vesti-online.com...

















