Hrvatice kamenovane u Tunisu

Izvor: Vesti-online.com, 08.Sep.2011, 03:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hrvatice kamenovane u Tunisu

Četiri Osječanke kamenovane su u noćnom klubu u Tunisu iz kojeg su jedva izvukle živu glavu u opšoj tučnjavi koja je izbila između lokalnog stanovništva i turista.

"Mislila sam da je slijetanje u Tunis u potpuno mračnom avionu Croatia Airlinesa bez trunke svjetla najgore što će me na odmoru snaći. Ali da ću biti kamenovana i da sam se doslovce mogla vratiti u mrtvačkom sanduku kući nisam ni sanjala", priča 28-godišnja Ivana L. koja, nedelju dana posle povratka, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << još živi pod utiskom najstrašnijih 15 minuta u svom životu, prenosi Glas Slavonije.

Bila je smeštena u mestu Jasmin Hamamet, a odlučila je da sa još tri drugarice, s kojima se uputila na nezaboravno putovanje, zabavi u obližnjem kafiću. Izašle su u klub i igrale u društvu šest Italijana. Odjednom je njena prijateljica pogođena kamenom u nogu. Minut kasnije i na njih su počele da padaju kamenice.

Njih četiri su zaklon potražile ispod stola. Kada je završeno sa kamenicama, usledile su dimne bombe i ulična tučnjava, ali njih četiri su uspele da uđu u taksi, koji su umesto uobičajena dva platile 20 evra, da ih odveze do hotela. kasnije su saznale da se događaj desio poslednjeg dana Ramazana, ispričala je Ivana.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.