Horor u liftu, propao pod!

Izvor: Kurir, 23.Okt.2012, 16:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Horor u liftu, propao pod!

Noćna mora svih koji u lift ne smeju ni da provire!

Zamislite da ujutro kasnite na posao, ulećete u lift koji počne da propada. Upravo se to dogodilo zaposlenima jedne firme koji su mirno ušli u lift ne sluteći šta im se sprema. Svetla su počela da trepere, liftom se prolomio zvuk metala koji se savija, a pod pod njihovim nogama jednostavno je nestao.

Srećom, oni nisu propali, niti se pod raspao. Reč je o reklami za monitore čiji su se proizvođači malo pohvalili >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kristalno čistom slikom pa su se dosetili da bi to mogli da učine tako da pod lifta pretvore u ekran koji bi se jednostavno "raspao" pod nogama. Reakcije prestravljenih radnika su snimljene i napravljena je reklama.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.