Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Jul.2017, 13:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Horor! Ubio očuha, pa fotografije leša kačio na internet!
Policija zatekla jeziv prizor
Policija Merilenda uhapsila je muškarca optuženog za ubistvo svog očuha i objavljivanje fotografije njegovog mrtvog tela na internetu.
Policija je u subotu pronašla telo čoveka 60-tih godina, sa povređenim gornjim delom tela u Bouviju, 43 kilometra jugozapadno od Baltimora, i počela potragu za ubicom.
Policija okruga Princ Džordž saopštila je da su pronašli njegovog pastorka u obližnjem tržnom centru. On je počeo >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da beži od policije u automobilu, a potera se okončala hapšenjem.
Mediji ukazuju da policija još nije identifikovala ni žrtvu ni osumnjičenog. Portparol policije je izjavio da se pastorak u prošlosti svađao sa ukućanima, uključujući očuha. Fotografije koje je ubica postavio na internet su sklonjene.
Nastavak na SrbijaDanas.com...















