Holivudski glumac, a sjajan momak

Izvor: Vesti-online.com, 30.Okt.2017, 17:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Holivudski glumac, a sjajan momak

Iako se u Holivudu raskrinkavaju seksualni predatori i na površinu izlaze skandali za koje niko nije mogao ni da nasluti da su se desili, postoje i oni koji su daleko od takvih priča. Dejvid Švimer je u "Prijateljima" simpatičan, lepo vaspitan momak, i u privatnom životu je apsolutno isti.

Novinarka Nel Minou se prisetila intervjua koji je 2010. napravila sa zvezdom serije “Prijatelji”

Dejvidom Švimerom.

Njih se dvoje su se tom prilikom sreli u restoranu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ali budući da im je zbog buke bilo teško da komuniciraju, glumac je predložio da razgovor presele u njegovu hotelsku sobu.

Takođe je ponudio da još jedna osoba bude prisutna kako bi se ona osećala prijatnije.

- Nisam se prisetila toga dok u centar pažnje nije došla cela priča s Vajnstinom.Ovo mi je u sećanju ostalo u sasvim drugačijem kontekstu. Na svojoj koži sam osetila Dejvidovu osetljivost i integritet. Nije stvar samo u tome da je ispao dobar momak i nije ništa pokušao. On je razumeo šta znači biti pod stalnim oprezom i potrudio se da se osećam sigurno - rekla je Nel za Telegraph.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.