Hodočasnici iz Istočnog Sarajeva krenuli na pokloničko putovanje u manastir Ostrog

Izvor: IstocnoSarajevo.net, 09.Maj.2011, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hodočasnici iz Istočnog Sarajeva krenuli na pokloničko putovanje u manastir Ostrog

Grupa od petnaest hodočasnika iz Istočnog Sarajeva, krenula je jutros pješice na pokloničko putovanje pod Ostrog, kako bi 16. maja stigli u manastir i poklonili se moštima Svetog oca Vasilija Ostroškog.  
Krenuli su iz Istočnog Sarajeva ispred hrama Svetog Velikomučenika Georgija u Miljevićima, a njihovoj grupi 12. maja poslije liturgije u Foči koju će služiti patrijarh Irinej pridružiće se još šest hodočasnika, kaže Danka Kovačević koja na ovo putovanje kreče treči put.
 
 
Video:

Izvor:RTVIS.TV

Nastavak na IstocnoSarajevo.net...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta IstocnoSarajevo.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta IstocnoSarajevo.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.