Izvor: Vesti-online.com, 14.Jul.2014, 16:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hju Lori: Suvenir za srpske graničare
Popularni "Doktor Haus" će u Beogradu nastupiti 14. jula u Sava Centru, u okviru promotivne turneje novog albuma „Didn’t It Rain“, a po ulasku u našu zemlju imao je neobičnu situaciju na granici.
Glumac stigao u Srbiju, ali je ipak morao da ostavi suvenir graničarima
"Ušao sam u Srbiju, ali sam morao da se vratim na granicu nakon sat vremena. Graničar je zadržao moj pasoš kako bi napravio fotokopiju za suvenir. Fenomenalno!", napisao je na >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << svom Tviter profilu Hju Lori.
Glumac će na bini Sava centra nastupiti u ponedeljak, 14. jula sa svojim bendom "The Copper Bottom", a na repertoaru će se naći hitovi bluz muzike.
Nastavak na Vesti-online.com...
Hju Lori održao koncert u Beogradu (FOTO)
Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Jul.2014, 00:12
Hju Lori, poznatiji kao doktor Haus iz istoimene serije, održao je večeras koncert u beogradskom Centru "Sava".
DOKTOR HAUS: Koncert u Beogradu bio je sjajan!
Izvor: Telegraf.rs, 15.Jul.2014
- Nadam se da će publika uživati u njemu takođe, gledajući ga preko svojim mobilnih telefona. Rekao je on, zajedljivo - napisao je glumac Hju Lori na Tviteru, koji je juče imao sjajan nastup u "Sava centru"



















