Hitna pomoć: Težak dan, ali lakša noć

Izvor: B92, 13.Jul.2017, 08:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hitna pomoć: Težak dan, ali lakša noć

Beograd -- Posle teškog dana, noć u Beogradu je bila mirnija uz jednu saobraćajnu nezgodu u kojoj nije bilo teže povredjenih, rekla je portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Prema njenim rečima, nezgoda se dogodila petnaestak minuta iza ponoći, na autoputu za Šid, posle skretanja za aerodrom, nakon čega su dve ženske osobe starosti od 27 i 35 i dva muškarca od 31 i 40 godina starosti s lakšim ortopedskim povredama prebačena u KBC Zemun.

Hitna pomoć je noćas >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << imala 105 intervencija od kojih 14 na javnom mestu, a za pomoć su se najviše javljali astmatičari i osobe sa povišenim telesnim temperaturama, a u nešto većem broju javljali su se i dijabetičari, navela je Macura.

Juče je zabaleženo ukupno 164 intervencija Hitne pomoći od čega 60 na javnom mestu, uključujući devet saobraćajnih nezgoda.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.