HOROR: Zamolio ih da se vrate u parter i onda je osetio krv na levoj butini (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 29.Sep.2016, 00:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HOROR: Zamolio ih da se vrate u parter i onda je osetio krv na levoj butini (FOTO)

Večerašnji napad na pripadnika obezbeđenja u "Kombank Areni" dogodio se na južnom ulazu, nivo 200, kada je nepoznati muškarac iz partera pokušao da preskoči u fan pit. Pored njega, tu su bila još dvojica muškaraca, a svi zajedno su napali pripadnika obezbeđenja koji je tom prilikom nožem isečen po levoj butini.

Pripadnika obezbeđenja prevežen je u bolnicu i nije životno ugrožen. 

Kako Telegraf saznaje, radnik u obezbeđenju je nepoznatog muškarca zamolio da >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << se vrati u parter nakon čega je osetio krv na levoj butini. Pritisnuo je ranu i potražio pomoć, a za to vreme su napadači pobegli.

Foto: Telegraf

Za napadačima se traga, a policija sada razmatra šta da radi, jer su otvoreni svi izlazi. Sumnja se da su napadači i dalje na koncertu.

Obezbeđenje je pojačano i prati se svaki korak.

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.