HOROR U SAPCU Dete jelo sardinu sa bubasvabom

Izvor: medio.rs, 16.Apr.2015, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HOROR U SAPCU Dete jelo sardinu sa bubasvabom

Dete je odmah navalilo da jede i kada je pojeo više od pola video sam nešto tamno usred konzerve. Tek kada sam malo bolje pogledao video sam da je u pitanju bubašvaba - priča penzioner iz Šapca.

Penzioner Slobodan Petrović iz Šapca šokirao se kada je u konzervi sardina našao bubašvabu. Kako je ispričao za “Alo” najgore što je sardinu jeo i njegov petogodišnji unuk.

– Kupio sam sardinu u obližnjem trgovinskom lancu. Kada mi je došao unuk >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << koji voli sardine, otvorio sam mu konzervu i dao mu da jede. Dete je odmah navalilo da jede i kada je pojeo više od pola video sam nešto tamno usred konzerve. Tek kada sam malo bolje pogledao video sam da je u pitanju bubašvaba. Nisam smeo detetu ništa da kažem, znam da se plaši buba – priča Slobodan.

Iz kompanije koja je uvoznik sporne sardine tvrde da je nemoguće da se bubašvaba zadesila u sardini.

– Nikada do sada nismo imali takav slučaj. Proizvodnja je na visokom tehnološkom nivou, i jako je visoka kontorla kvaliteta. Insinuacije su na nivou naučne fantastike – poručuju u ovoj kompaniji.

Nastavak na medio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.