
Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Jun.2023, 10:12
HOĆE LI VUČIĆ PRISUSTVOVATI SEDNICI VLADE? Premijerka Brnabić otkrila najnovije detalje, pomenula i ostavke
Nemam problem da podnesem ostavku, naglasila je Brnabić.
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da će se u toku dana sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, sa kojim će razgovarati o njegovom prisustvu na sednici Vlade u četvrtak, 8. juna.
Brnabić je za televiziju Hepi izjavila, povodom zahteva sa protesta "Srbija protiv nasilja", za smene ministara u njenoj vladi, da "nema problem da podnese ostavku".
- U četvrtak je sednica Vlade, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << spremali smo se juče, spremaćemo se danas. Ni u jednom trenutku nemam problem sa tim da podnesem ostavku kao predsednica Vlade i da idemo na izbore, predsednik Vučić zna za to - rekla je Brnabić.
Govoreći o radu vlade na čijem je čelu, navela je da su "radili i radiće svaki dan najbolje što umeju", kao i da "nikakav problem" nije i da odu u opoziciju.
- Ono što je meni najneverovatnije u čitavom igrokazu koji se pravi u Srbiji je da se mi nečega plašimo. Znam da se Aleksandar Vučić ne plaši, znam da se ja ne plašim ničega, ne znam čega bi se plašili - kazala je Brnabić.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Brnabić: Na protestima 'Srbija protiv nasilja' učestvuju i pojedini funkcioneri u Vladi Srbije
Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Jun.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da pojedini funkcioneri u Vladi Srbije učestvuju na protestima "Srbija protiv nasilja", navodeći da su neki od njih bili i redari.