Izvor: B92, 11.Okt.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HELSINSKI ODBOR LESKOVCA PROTESTUJE ZBOG BEZVLASCA

Odbor za ljudska prava u Leskovcu ostro je protestovao zbog "bezvlasca" u Leskovcu u pocetnom periodu uspostavljanja demokratije. U saopstenju se navodi da "ima pojava da neki ljudi, dojucerasnji policajci", sami sebe postavljaju za direktore i prete onima koje zele da smene. "Gnusamo se postupaka nekih sugradjana koji su sebi dali za pravo da presudjuju i uniste kucu nacelika Jablanickog okruga Zivojina Stefanovica. Apelujemo na Leskovcane da se uzdrze od svakog revansizma kako bi se sacuvalo dostojanstvo jedne velike istorijske pobede", navodi se u saopstenju.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.