Izvor: Nezavisne Novine, 17.Maj.2018, 21:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gvardiola na klupi Sitija do 2021.

Trener Mančester sitija Pep Gvardiola produžio je danas ugovor sa engleskim klubom do ljeta 2021. godine.

"Veoma sam srećan i uzbuđen. Zadovoljstvo je raditi ovde. Uživam da svakodnevno radim", prenijeli su britanski mediji riječi Gvardiole.

Gvardiola je ove sezone sa Sitijem osvojio Premijer ligu i Liga kup Engleske.

Siti je u prvenstvu dao 106 golova i ostvario 32 pobede, što su rekordi takmičenja.

Španski trener je do sada svaki ugovor ispunio do kraja, a ako se to desi i sada, Siti će biti klub koji je najduže trenirao.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.