Gradonačelnik Đilas na vodi

Izvor: Kurir, 21.Avg.2013, 07:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gradonačelnik Đilas na vodi

Dok se u javnosti uveliko raspravlja o projektu „Beograd na vodi“, Đilas se brčka na Crnogorskom primorju

BEOGRAD - Brigu ne brine.

Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas ovih dana uživa na moru. Nije da u gradu više nema posla, ali i on je čovek od krvi i mesa. Prvi čovek prestonice otputovao je u Crnu Goru, gde uživa u kupanju i šetnji pored mora.

Istini za volju, paparaco Kurira uslikao ga je u trenutku dok je vodio, čini se, ozbiljan >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << telefonski razgovor.

Gradonačelnik se, izgleda, baš pridržava one izreke „nema odmora dok traje obnova“. Mora da je razgovarao s nekim o sudbini projekta „Beograd na vodi“. Tek što je postigao načelni dogovor s vicepremijerom Vučićem da se počne s njegovom realizacijom, gradonačelnik je rešio da ode na brčkanje. Beograd na vodi - gradonačelnik na moru. Podsetimo, projekat „Beograd na vodi“ podrazumeva izgradnju stambenog i poslovnog prostora na obali Save, kao i izgradnju marine, a njegova vrednost procenjuje se na oko osam milijardi dolara.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.