Gradonačelnik Beograda prof. dr Radojičić razgovarao sa ambasadorom SAD

Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Jun.2018, 15:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gradonačelnik Beograda prof. dr Radojičić razgovarao sa ambasadorom SAD

Zajednička saradnja se nastavlja

Gradonačelnik Beograda peof. dr Zoran Radojičić primio je danas u Starom dvoru ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u Republici Srbiji Kajla Skata.

Pročitajte i:

Ambasador Kajl Skat čestitao je dr Zoranu Radojičiću na izboru za gradonačelnika Beograda i istakao dosadašnju dobru saradnju Ambasade SAD sa Gradom Beogradom na mnogim projektima koje su zajednički organizovali Ambasada SAD i Grad Beograd. Gradonačelnik >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dr Radojičić uverio je ambasadora Skata da će saradnja biti nastavljena na obostrano zadovoljstvo i u korist svih Beograđana

Tokom razgovora domaćin i gost razmenili su mišljenja o razvoju Beograda i ocenili da će projekat „Beograd na vodi” promeniti lice grada. Zajednički je ocenjeno da se Beograd menja nabolje, kao i da je konkretan dokaz za to broj turista koji je iz godine u godinu sve veći, uključujući i dobru posetu gostiju iz SAD.

Gradonačelnik dr Radojičić izrazio je spremnost da čuje svaku dobru inicijativu rekavši da sebe na mestu gradonačelnika pre svega vidi kao čoveka spremnog na kompromis, dok je ambasador Skat ukazao da sebe smatra Beograđaninom i nekim ko je spreman da pomogne napredak grada.

Tokom razgovora, domaćin i gost pohvalili su saradnju i dobre odnose Sjedinjenih Američkih Država i Republike Srbije i izrazili nadu da će oni biti dalje unapređivani.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.