Grad uplatio Spensu 50 miliona dinara

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Jun.2014, 12:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grad uplatio Spensu 50 miliona dinara

Grad Novi Sad je na račun Sportskog i poslovnog centra “Vojvodina” (Spens) uplatio 50 miliona dinara, planiranih u gradskom budžetu za trenažni rad i takmičarske aktivnosti, saopšteno je sa današnje sednice Saveta za obrazovanje i sport pri Skupštini grada.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Grad 2013. za Spens izdvojio 50 miliona

Izvor: Radio 021, 25.Jun.2014

Grad Novi Sad je tokom prošle godine za Spens izdvojio 50 miliona dinara, planiranih u gradskom budžetu za trenažni rad i takmičarske aktivnosti, saopšteno je posle današnje sednice Saveta za obrazovanje i sport.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.