Izvor: Danas, 23.Okt.2013, 15:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Goribor dva dana u Gan klubu
Goribor će ponovo izaći pred beogradsku publiku, i to dva puta - 24. i 25. oktobra. U prostoru Gan kluba, koji umnogome doprinosi jedinstvenoj atmosferi koju doživljava publika na nastupima Goribora, Beograđani će biti u prilici da dočekaju bend koji je svoju koncertnu pauzu okončao rasprodatim septembarskim nastupom u Zagrebu.
"Goribor": Vreme je na našoj strani
Izvor: Blic, 23.Okt.2013
Popularni sastav "Goribor" održaće dva koncerta u klubu "Gan" 24. i 25. oktobra, a publici obećavaju super svirku i najavljuju prvo DVD izdanje sa upravo održanih i rasprodatih koncerata u Zagrebu. "Goribor"..- Biće super svirka. Godinu dana nismo svirali u Beogradu, a u "Ganu" nam je uvek prijatno...









