Izvor: Blic, 08.Okt.2009, 06:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Golišava Katarina u hrvatskoj seriji
Poznata glumica Katarina Radivojević ponovo se obnažila zbog umetnosti. Naime, lepa Beograđanka je zbog uloge u hrvatskoj seriji „Najbolje godine” koja se emituje na TV „Novoj”, snimila provokativnu scenu u kojoj joj se vide gole grudi kroz mokru majicu.
Katarina tumači glavnu žensku ulogu, modernu devojku po imenu Lorena. Nju na selo dovodi neobičan splet okolnosti. Nesporazumi i nespretnost dovode je u situaciju da joj se boravak u tom malom selu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << produži i postane centar njenog sveta" Glavne uloge u seriji, osim nje, tumače Janko Popović Volarić, Amar Bukvić, Marija Borić i Biserka Ipša.
U jednoj sceni, koja je izazvala ogromnu pažnju hrvatskih medija, Katarina izranja iz jezera pred Jankom Popovićem Volarićem, a ispod bele košulje vide se njene gole grudi.
Ovo nije prva uloga u kojoj je Katarina pokazala svoje atribute. U ulozi Ekatarine Karlovne, u popularnom ruskom filmu „Morfijum” slavnog reditelja Alekseja Balabanova, naša lepotica se pojavila skroz naga u sceni oralnog seksa.
- Nije mi bilo lako da stojim gola pred celom ekipom, ali nastojala sam da budem profesionalna - izjavila je tada Katarina Radivojević koju su pre nekoliko godina naši paparaci uslikali kako se sunča gola na Adi Bojani. Katarina je tada izjavila da joj je krivo i neugodno što su te fotografije dospele u javnost, jer su se one kasnije povezale sa njenim ulogama.







