Izvor: Vesti-online.com, 19.Jun.2015, 19:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gola i znojava: Alesandra Ambrosio u akciji
Ona je izgradila svoje ime kao jedna od glavnih manekenki Viktorijinih anđela, a sada se probija i u svetu glume. Naravno, uz pomoć svog seksi tela.
Alesandri Ambrosio nije nikakav problem da se skine, što smo shvatili prateći sve njene "šetnje" pistom na revijama "Viktorija sikreta". Međutim, ona je to ovaj put uradila na sasvim drugačiji i izazovniji način u telenoveli "Verdades Secretas".
Za potrebe uloge Alesandra je snimila scene seksa u kojima je potpuno >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << naga. Ne treba pomenuti zašto su baš ovu ženu, koja ima telo od milion dolara, angažovali u seriji. Lepa Brazilka nastavlja vredno da radi na glumačkoj karijeri pa ćemo je gledati i u drugom delu filma o Nindža kornjačama.
Nastavak na Vesti-online.com...













