Izvor: Kurir, 10.Maj.2013, 07:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Goca Božinovska: Us.ala sam se u gaće!
Pevačica ispričala da je svojevremeno imala stomačni problem, zbog kojeg je izvršila veliku nuždu dok je bila obučena
Goca Božinovska ispričala je farmerima da je svojevremeno izvršila veliku nuždu u gaće.
Pevačica je otkrila cimerima da je pre nekoliko godina pojela čokoladicu za poboljšanje probave, a da nije znala njenu namenu, zbog čega se uneredila nasred ulice.
Goca: Oduvek sam imala problem sa zatvorom. Žena koja >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << radi kod mene htela je da mi učini dobro, pa mi je kupila čokoladu koja podstiče probavni sistem. Pojela sam je ne znajući čemu služi i krenula kod prijateljice. Nisam ni stigla do nje, a stomak je počeo da zavija. Pustila sam sve u gaće.
Ona je ispričala da je jednom pomislila da ima rak debelog creva.
Goca: Bila sam na nastupu s Mirkom Kodićem. Otišla sam u toalet i kad sam iza sebe u šolji videla samo crveno, počela sam da vrištim.
Mislila sam da imam tumor ili da je nešto puklo u meni. Mirko je lupao na vrata, a ja nisam smela da mu otvorim. Kasnije sam se setila da sam pojela punu teglu cvekle i da je od toga bila crvena stolica.
(G. D.)
Goca Božinovska: Us.ala sam se u gaće!
Izvor: Dzungla.org, 10.Maj.2013
Pevačica ispričala da je svojevremeno imala stomačni problem, zbog kojeg je izvršila veliku nuždu dok je bila obučena. Opširnije na Kurir








