Izvor: Mondo, 10.Nov.2014, 13:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Glavna vest u španskoj štampi!
Na naslovnoj strani jednog španskog lista, pod naslovom "Nejmarova devojka", toples starleta!
Foto: Interviu.es
Nije novina da Soraju Vučelić viđamo u oskudnim odevnim kombinacijama, ali sada je španski list "Interviu" otišao korak dalje i "zalepio" je na naslovnu stranu - toples!
"Nejmarova devojka" naslov je nosećeg teksta tog tabloida, koji otkriva da su se Soraja i Nejmar zaljubili na Ibici, kada je fudbaler Barse prolazio kroz krizu sa devojkom.
Ni Vučelićeva, ni fudbaler nisu se formalno oglasili povodom tračeva o vezi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









