Gastoz optužio Zmaja da je ubio oca

Izvor: Vesti-online.com, 16.Jan.2016, 12:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gastoz optužio Zmaja da je ubio oca

U nameri da izazove burnu reakciju Zmaja od Šipova, Nenad Marinković Gastoz optužio ga je da je - ubio svog oca!

To je Iliju Grahovca povredilo i isprovociralo do te mere da je završio u izolaciji uz psovke i uvrede.

Rezigniranog Zmaja, koji je počeo da viče, Nemanja Nikolić je bukvalno odvukao do vrata i predao obezbeđenju. U izolaciju je poslat i Gastoz.

Znajući da je Zmaja od Šipova najlakše izazvati lažima, Gastoz je očito vrlo nepromišljeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << primenio recept Uroša Ćertića, koji je zbog priče da je Grahovac gej poremetio program, i bio izbačen zbog toga.

- U rijaliti seriji "Parovi" kao i u programima slične vrste dozvoljeno je da se učesnici - glumci raspravljaju, spletkare, izmišljaju, prave sopstveni scenario s ciljem eliminacije drugih takmičara i krčenjem svog puta ka glavnoj nagradi, ali, svakako da se neće tolerisati neprimereno provociranje, kojim se remeti zabavno humoristički program - kažu u produkciji Hepi televizije.

- Iz tog razloga Nenad Marinković Gastoz će biti kažnjen - dodaju iz produkcije.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.