Futsal: Trijumf Bečeja u Pazaru

Izvor: SandzakPress.net, 09.Mar.2015, 13:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar – Klub malog fudbala Novi Pazar poražen je večeras od Bečeja sa 1:2 u 14. kolu Prve futsal lige. Strijelci za gostujući tim bili su Nenad Roknić u 15. i Igor Jančevski u 28. minutu, dok je jedini gol za Novi Pazar postigao Milan Tošić u 34. minutu. Domaćin je na ovoj utakmici bio oslabljen neigranjem Elvira i Mirze Bihorca, a tri minuta prije kraja posle jednog duela teže je povrijeđen Elvedin Redžović. Bečej je zadržao četvrto mejsto na tabeli sa 25 bodova, dok su Pazarci i dalje sedmoplasirani sa 16 bodova. Novi Pazar će u sljedećem kolu gostovati zrenjaninskom SAS-u, a Bečej će ugostiti čačansku Fontanu. (radiostoplus)

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.