Formula za štednju

Izvor: Mondo, 26.Jun.2019, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Formula za štednju

Mnogo je razloga zašto se odlučujemo da štedimo, bilo da je ta štednja u lamarici ili je oročena u banci, gde uz dobru kamatu ušteđevina može da bude i znatno veća. Lep je osećaj kada pare ‘’čekaju’’ nas, a ne mi njih.

Štedimo zato što želimo da imamo finansijsku sigurnost, planiramo da nešto  kupimo ili učinimo velike životne korake. To može biti naš ‘’skriveni fond’’ za nepredviđene situacije ili odskočna daska za ostvarenje nekog velikog >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << plana.

Koji god da su razlozi, štednja nas sa jedne strane uči disciplini i strpljenju, a sa druge predstavlja oslonac i olakšanje da je novac tu kada zatreba.

Danas štedi, sutra uživaj. To je jednostavno kada za partnera imate mts Banku.

U mts Banci možete da izaberete rok do 60 meseci sa kamatom do 4,1% u dinarima i do 120 meseci sa kamatom do 2% u evrima.

Ako se predomislite u međuvremenu, budite bez brige, jer uvek možete da podignete svoj novac i to sa pripisom kamate za najbliži ostvareni rok oročenja.

Iznоs štednje je osiguran sa 50.000 еvrа pо klijentu.

U vreme leta i najveće potrošnje zaista je izazov uštedeti. Testirajte svoja iskušenja i uputite se pravac na štednju.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.