Film Ona stigao u domaće bioskope

Izvor: Blic, 20.Mar.2014, 15:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Film "Ona" stigao u domaće bioskope

Najnovije ostvarenje reditelja Spajka Džonza, film "Ona", od danas je na redovnom bioskopskom repertoaru. Hoakin Feniks tumači glavnu ulogu

Najnovije ostvarenje reditelja Spajka Džonza govori o neobičnoj ljubavnoj priči, smeštenoj u blisku budućnost, a beogradska publika je premijerno mogla da ga pogleda na Festu.

Usamljeni pisac Teodor, koji živi od pisanja dirljivih i ličnih pisama za druge, uspostavlja veoma neobičan odnos sa svojim, tek kupljenim operativnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sistemom. Nakon sloma dugogodišnje veze počinje da se interesuje za napredni sistem, koji garantuje privatnost svakog pojedinca. Teodor je sa zadovoljstvom poželeo da upozna “Samantu”, privlačan ženski glas koji je pronicljiv, osetljiv i neverovatno zabavan. Kako su njihove potrebe i želje počele da rastu, njihovo prijateljstvo počelo je da prerasta u ljubavni odnos.

Film u kome glavne uloge tumače Žoakin Finiks, Ejmi Adams i Runi Mara i kome je Skarlet Johanson pozajmila glas glavnoj junakinji, osvojio je nagradu Oskara za najbolji originalni scenario.

Muziku za film radio je Gremijem nagrađeni bend Arcade Fire, zajedno sa Ovenom Paletom koji je nominovan za Oskara za muziku za film "Ona".

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.