Izvor: Nezavisne Novine, 24.Feb.2016, 01:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fenomenalna Okto superjahta (FOTO)

Kao pravi ljudi koji mogu uticati na promjenu pravila igre, tim ISA Yachts kompanije predstavio je svoj najveći projekat do sada – 66 metara dugačku Okto superjahtu…

Sa očaravajućim crnim trupom i superstrukturom u srebrnoj nijansi, ova jahta plovi morima od jula 2014.godine. Andrea Valičeli dizajnirao je predivni eksterijer ovog broda, od oštrog pramca do elegantnih oblina. Sa dinamičnim izgledom, ova jahta ima genijalno oblikovanu formu kao i bogato dekorisani enterijer, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << koji je osmislio Alberto Pinto.

Glavna paluba je mjesto na kom se odigrava magija, sa 80 m2 čistog uživanja i elegantnom atmosferom koja je idealna za ležerno opuštanje, ručak i sunčanje. Tu je i napredni stereo sistem, koji je djelo Videoworks kompanije, a to je sve što vam je potrebno za idealnu večernju zabavu.

Na palubi iznad nje, nalazi se sakriveni prostor za sunčanje, idealan za nudiste. Takođe, tu je i đakuzi, kao i privatna teretana.

Na prednjem dijelu palube nalazi se heliodrom, dizajniran za Eurocopter EC135, sa kog se putnici mogu diviti unikatnom dizajnu ove jahte. Ona takođe ima nekoliko tendera – 6.6 metara dugački Ski Nautique, kao i MOB RIB, koji se mogu lansirati za samo nekoliko minuta. Dodatna dva tendera, nalaze se u specijalno dizajniranoj garaži, tako da nikako ne ometaju zabavu i uživanje, ali su ipak na dohvat ruke kada se za njima ukaže potreba.

Pored bogato dekorisane VIP kabine, Okto jahta ima četiri kabine za goste smještene na donjoj palubi, pri čemu svaka ima svoje privatno kupatilo i unikatnu šemu boja. Do 11 gostiju može istovremeno uživati u potpunom komforu ove jahte.

Most Okto jahte je takođe nevjerovatan, sa bioskopskom ložom, pored audio sistema i 103-inčnog plazma TV-a. Po pitanju performansi, Okto jahta može dostići brzinu od 18 čvorova, sa ekonomičnom brzinom od 13 čovorova.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.