Izvor: Kurir, 05.Maj.2014, 14:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
(FOTO) Filipe, šta si to obukao?
Panajotović je prihvatio poziv iz Šangaja kako bi radio na svojoj manekenskoj karijeri u Kini
Maneken Filip Panajotović otišao je u Kinu, tačnije u Šangaj kako bi radio na svojoj karijeri.
Nakon rijalitija Farma i mnogobrojnih skandala vezanih za njegovu vezu sa Stanijom Dobrojević, Filip je odlučio da se posveti poslu i izlascima.
Pre odlaska u Šangaj, imao je nekoliko poslovnih projekata kojii uključuju i srpsku društvenu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << mrežu, ali to mu nije bilo dovoljno. Odlučio je da prihvati poslovnu ponudu i ode u Kinu.
Putem društvenih mreža Filip svakodnevno komunicira sa fanovima i obaveštava ih o svojim poslovnim uspesima i angažmanima.
Kako se on snašao u Šangaju, pogledajte na fotografijama.









