FORA VEKA: Nepozvan ušao na VIP žurku u Kanu!

Izvor: Kurir, 22.Maj.2013, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FORA VEKA: Nepozvan ušao na VIP žurku u Kanu!

Mladić uspeo da namagarči obezbeđenje Kanskog festivala i da "na prevaru" uđe na VIP parti

Ma kakvo obezbeđenje!

Jedan mladić uspeo je da namagarči obezbeđenje Kanskog festivala i da "na prevaru" uđe na VIP parti koji je rezervisan za najveće svetske zvezde! Izvesni Gonzage snimio je sa prijateljem video u kojem glumi bodigarda Gvinet Paltrou i nonšalantno se provlači kroz prsten obezbeđenja i ulazi na žurku.

Doduše, uspeo je iz druge jer mu je propao pokušaj kao telohranitelja Žulijen Mur. Pogledajte kako je napravio budalama obezbeđenje Kanskog festivala!

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

FORA VEKA: Nepozvan ušao na VIP žurku u Kanu!

Izvor: medio.rs, 23.Maj.2013, 01:03

Mladić uspeo da namagarči obezbeđenje Kanskog festivala i da "na prevaru" uđe na VIP parti

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.