Evakuisan predsednik Hrvatske

Izvor: B92, 22.Mar.2020, 10:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evakuisan predsednik Hrvatske

Predsednik Hrvatske Zoran Milanović evakuisan je iz svog stana u Zagrebu.

Glavni grad Hrvatske jutros je pogodio zemljotres jačine 5,3 stepena, javio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar.

On je evakuisan u 7:28 iz svog stana u Krajiškoj ulici, saznaje "Jutarnji list".

Kako prenose hrvatski mediji, veliki broj objekata u Zagrebu je oštećen i sve raspoložive policijske snage su na terenu.

Zbog ljudi koji su spas potražili na ulici, MUP >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Hrvatske je sa zvaničnog Tviter profila izdao upozorenje Zagrepčanima.

"Udaljite se od građevina bez obzira na to da li su oštećene ili ne. Udaljite se od električnih stubova ili kablova", naveli su, podsećajući na mere zbog koronavirusa, odnosno da uvek treba biti na razdaljini od najmanje jednog metra od druge osobe.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.