Etno selo: Stop za papke!

Izvor: Kurir, 30.Jul.2013, 12:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Etno selo: Stop za papke!

Na ulazu u selo stoji natpis "no papak" i najverovatnije važi za one koji dolaze u selo zbog opijanja i nemoralnog ponašanja

Eko selo u blizini Ćelebića u Bosni i Hercegovini "Raj u raju" otvoren je za svakoga  osim za papke. Naime, na ulaznim vratima kompleksa jasno je postavljen natpis na kome piše "No papak".

"Svi su dobrodošli u ovo selo, samo papci nisu. A oni koji jesu papci, vrlo dobro znaju da jesu, tako da se ne sekiraju oni koji ne znaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << šta zanači ovaj pojam", obrazložila je devojka koja radi u eko selu.

Ovo "no papak" najverovatnije važi za one koji dolaze u selo zbog opijanja i nemoralnog ponašanja i unose nered u miran, seoski ambijent.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Etno selo: Papcima zabranjen ulaz!

Izvor: Dzungla.org, 30.Jul.2013

Na ulazu u selo stoji natpis „no papak“ i najverovatnije važi za one koji dolaze u selo zbog opijanja i nemoralnog ponašanja OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.