Ešton Kučer svedoči o ubistvu bivše devojke

Izvor: Blic, 21.Dec.2010, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ešton Kučer svedoči o ubistvu bivše devojke

Poznati holivudski glumac Ešton Kučer početkom 2011. godine, svedočiće o noći iz 2001. godine, kada je pronašao telo njegove tadašnje devojke Ešli Elerin.

Njegovo svedočenje biće vrlo važno za istragu, kako bi moglo da se utvrdi vreme smrti.

Ešton je nedavno otkrio nekoliko detalja o noći ubistva.

Glumac je odbio ranije tog dana Ešlin poziv za izlazak, ali joj je obećao da će je posetiti u toku popodneva.

Kučer je policiji ispričao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kako je u toku večeri nekoliko puta pokušao da nazove Ešli, ali mu se ona nije javljala.

Otišao je do nje, zvonio i kucao na vrata ali niko se nije oglašavao sa druge strane. Pogledao je kroz prozor i uočio crvenu lokvu na podu za koju je mislio da je crno vino. Čak je došao do zaključka da se Ešli naljutila na njega i verovatno napila.

Šokirao se kada je sledećeg dana saznao što se zapravo dogodilo.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.