Izvor: Blic, 19.Mar.2012, 03:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Estel u Beogradu
Britanska pevačica Estel, poznata po pesmama “American Boy”, koju je radila u saradnji sa Kanje Vestom i “One Love”, nastupiće prvi put u Beogradu 11. maja.
Ona će pevati u beogradskom "Grand kazinu”, koji je organizator nastupa, a povod njenog dolaska je promocija novog albuma "All of Me”, koji je u prodaji od 24. februara.
Estel je na svetskoj muzičkoj sceni prisutna od 2004. godine, kada je izdala svoj debi album "The 18th Day”, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se odmah našao u vrhu brojnih muzičkih lista, prvenstveno u Velikoj Britaniji, a zatim i u Americi, što joj je omogućilo kontakte i saradnju sa drugim velikim imenima savremene r’n’b muzike.
Tako se na spisku onih sa kojima je do sada sarađivala pored Kanje Vesta nalaze i Dejvid Geta, Kris Braun, Džon Ledžend i Basta Rajms. Singl "American Boy” doneo joj je i prvog Gremija, a do sada se u svojoj karijeri okitila i sa nagradama BET i WMA.
Povezane vesti: Jelena Rozga: Nikada ne bih išla na Evrosong Ejmi Vajnhaus nastupa na Kalemegdanu oko 22.30 Dita fon Tiz stiže u Beograd
Estel na leto u Beogradu
Izvor: Mondo, 19.Mar.2012
Britanska pevačica Estel, poznata po hitovima "American Boy" i "One Love", nastupiće prvi put u Beogradu 11. maja.











