Espanjol i Levante podijelili bodove

Izvor: Nezavisne Novine, 08.Dec.2015, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BARSELONA - U posljednjoj utakmici 15. kola španske Primere Espanjol i Levante su remizirali u Barseloni - 1:1 (0:1).

Gosti su poveli na "El Pratu" u šestom minutu golom Džefersona Larme, koji je iskoristio lošu reakciju domaće odbrane i pogodio sa ivice kaznenog prostora.

U desetom minutu nastavka Sančes je proigrao Herarda Morena za izjednačenje. Do kraja meča oba tima su imala priliku da uzmu tri boda, ali na kraju pobjednika nije bilo.

Espanjol je ostao na 12. mjestu u Primeri sa 17 bodova, dok je Levante pretposljednji sa 11, izjednačen sa Malagom i Granadom.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.